logo
Copyright Değer Odaklı Satış 2018 . All rights reserved.

DEĞER ODAKLI SATIŞ HAKKINDA

Tüm kitap okuma alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın… Bu kitap ezber bozuyor!

 

Alışılagelmiş kitap okuma alışkanlığına AR teknolojisi ile yepyeni bir soluk getiren, dinamik yapısıyla okuyucuya eşsiz bir deneyim yaşatacak kendine ait yazılımı, mobil uygulaması ve AR prodüksiyonu ile uçtan uca tasarlanan iş dünyasının ilk Ve Tek Artırılmış Gerçeklik kitabı.

Değer odaklı satış kitabı kapağından iç görsellerine kadar akıllı cihazlar aracılığı ile bizlere gerçek dünyada sanal ortamı sunan canlı, dinamik ve gerçek zamanlı olarak hissedip yaşamamızı sağlayan gelecekte hayatımızda önemli bir yer alacağı bilinen heyecan verici bir kavram olan Artırılmış Gerçeklik ile tasarlandı. Şimdi ise ihtiyacınız olan akıllı bir telefon ya da bir tablet. Sonrasında yapmanız gereken ise cihazınız hangi marka olursa olsun sanal marketinizden indireceğiniz ücretsiz DOS uygulaması. Bu uygulama ile kitabın iç sayfalarında bulunan dilediğiniz görsele telefonunuzun kamerasını tutmanız yeterli olacak, size de bu eşsiz deneyimin keyfini çıkarmak kalacak.

Para insanların ödediği şeydir, değer ise satın aldıkları…

 

Hayatımızda satın alma sürecinde birçok kez “buna değer mi?” sorusunu sormuşuzdur. Değer kavramı nesnelere, ürüne, hizmete karşılık atfedilen bedelin değeceğini düşünerek hatta düşünmeden “Buna değer…” diyerek kabul ettiğimiz şeydir. Yani değer insanların satın aldıkları fiyat ise ödedikleridir. Satış ise en basit hali ile, ihtiyaçların karşılanması için satıcı ile alıcı arasındaki alışveriş olayıdır. İşte bu kitap, satışı “değer” noktasında ele alarak, yeni nesil müşteri tipleri ve satış profesyonellerinin sırrı dokuz hipnotik satış tekniğinden tutun da iletişim mesafeleri, yalanı yakalamanın yolları, iyi bir konuşmacı olmanın sırları, beyin türleri, drama tekniği ve iknanın psikolojisine kadar pek çok konuyu içeriyor. Hatta size, satışla ilgisinin olmadığını düşündüğünüz bazı konuların aslında satışla nasıl da iç içe olduğunu fark edeceğiniz; satışın öncelikle kendini ve insanı tanımaktan geçtiğini göreceğiniz her sayfasında yeni bir bilgi ile donanım kazanacağınız eşsiz bir deneyim sunuyor.

Şimdiden bol satışlar…

EMRE İRİŞ

İt does put a smile on my face

EMRE İRİŞ
KEREM DOĞAN

Harikaaaa 👏👍

KEREM DOĞAN
Nigar I. Hamidova

Very interesting 😉

Nigar I. Hamidova
Batir Chariyev

Wow. Impressive

Batir Chariyev
SERDAR DAŞTAN

Çok değerli bir şey yapmışsınız tebrik ediyorum.

SERDAR DAŞTAN
RECEP KOCA

Tebrikler ÜMİT ÜNKER çok zekice bizim böylesi şeylere ihtiyacımız var.

RECEP KOCA
SEVKET ERTAN

Çok başarılı, tebrik ediyorum.satış 'a değer katmışsınız gerçekten.

SEVKET ERTAN
İLKER TANER UZUN

Tebrik ediyorum. ÜMİT ÜNKER Harika 👏👏👏

İLKER TANER UZUN